روز جهانی رز

روز جهانی رز
دسته بندی : رویدادها

روز جهانی رز در 22 سپتامبر هر سال برگزار می شود تا همه بیماران سرطانی آگاه باشند که می توانند با قدرت و روحیه قوی با بیماری روبرو شوند و همچنین آگاهی در مورد این بیماری را گسترش دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روز ، تاریخچه و اهمیت آن همراه با برخی از حقایق جالب در ادامه مطلب بخوانید.

 

روز جهانی رادیولوژی

 

 

تاریخچه

روز جهانی گل سرخ در یادبود ملیندا رز 12 ساله کانادایی با تشخیص تومور آسکین ، نوعی سرطان خون بزرگداشت می شود. زندگی کوچک ملیندا رز زندگی بسیاری را به تلاطم انداخت. او تا آخرین نفس خود امید زنده ماندن را قطع نکرد. وی در طی شش ماه آخر زندگی خود به نبرد ادامه داد و هر روز را با احساسات مثبت شاد می کرد.

 

 

ملیندا ایمیل ، شعر و نامه می نوشت و اطمینان می داد که لذت زندگی همه را وارد می کند. او همراه با روحیه و ذائقه زیبای انسانی برای همیشه ، زندگی های زیادی را به حرکت درآورد و فراموش نشدنی شده است.

روز جهانی گل رز به او و بسیاری از افراد مبتلا به سرطان مانند او اختصاص داده شده است که شجاعانه با این بیماری مبارزه می کنند. ملیندا رز زندگی مردم را لمس کرد و روز جهانی رز با گذراندن اوقات باکیفیت با آنها و آوردن لذت و لذت یادآوری برای افراد مبتلا به سرطان است.

 

 

روز جهانی رز 2020

این روز هر ساله در 22 سپتامبر جشن گرفته می شود و در سراسر جهان برگزار می شود و به افرادی که با سرطان مبارزه می کنند اختصاص دارد. همچنین یک روز برای گسترش آگاهی در مورد این بیماری است. در روز جهانی رز ، گل رز ، کارت و هدایای دست ساز به بیماران سرطانی اهدا می شود.

روز جهانی گل رز در خاطره ملیندا رز 12 ساله از کانادا مشاهده شد که تومور آسکین ، نوعی سرطان خون تشخیص داده شد. روز گل رز برای ایجاد آگاهی در بین بیماران سرطانی جشن گرفته می شود تا بتوانند با اراده و روحیه قوی با این بیماری روبرو شوند.

 

گروه خدمات عرفان سلامت

 

 

جشن روز جهانی رز

هشدار در مورد سرطان نه تنها برای حمایت از بیماران بلکه برای پیشگیری از آن نیز مهم است. برنامه های آگاهی بخشی در روز رز همچنین افراد عادی را از اهمیت احتیاط در مورد سرطان آگاه می کند.

بسیاری از مردم با اهدای گل های رز دست ساز و ارسال پیامی برای نشان دادن عشق ، حمایت ، مراقبت و نگرانی از بیماران سرطانی ، به همه بیماران سرطانی روحیه می دهند.

می توانید با راه اندازی کمپین های آگاهی بخشی در جامعه خود و آموزش افراد در مورد سرطان و راه های جلوگیری از آن ، این روز را مشاهده کنید. همچنین می توانید در مورد این بیماری بیشتر بخوانید و بدانید. همچنین ، می توانید بیماران سرطانی را ویزیت کنید و مقداری اوقات با کیفیت را با آنها سپری کنید.

 

 

نظرات کاربران

نظرات و پیشنهادات خود را در ارتباط با خدمات عرفان سلامت با ما در میان بگذارید .

*
*
*
*

کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی پیام های شما خواهند بود .

021-72948 پاسخگویی شبانه روزی