خدمات آزمایشگاهی در منزل

شرکت عرفان سلامت با تکیه بر سابقه 20 ساله و تحت نظارت گروه علمی و دانشگاهی و به پشتوانه مجموعه بیمارستان های عرفان تهران آماده ارائه خدمات آزمایشگاه در منزل جهت رفاه و آسایش متقاضیان می باشد. خدمات آزمایشگاه در منزل عرفان سلامت این امکان را برای شما فراهم می سازد تا در کمترین زمان ممکن به صورت 24 ساعته، نمونه گیری آزمایشگاهی در منزل خودتان انجام شود؛ لذا روز خود را با انجام نمونه گیری توسط کادر مجرب عرفان سلامت در منزل شروع کرده و بدون تغییر در برنامه کاری روزانه خود و بدون اتلاف وقت خود در ترافیک شهری، پس از صرف صبحانه در منزل، روز کاری خود را آغاز می کنید. همچنین این روش برای انجام نمونه گیری بیمارانی که از مشکلات حرکتی رنج می برند بسیار کارآمد خواهد بود.

آزمایشگاه عرفان سلامت شامل بخش های زیر می باشد :

آزمایشگاه مرکزی (Core Laboratory) که دارای بخش های زیر است : بیوشیمی هورمون ایمونولوژی اختصاصی هماتولوژی ادرار و انگل شناسی میکروب شناسی آزمایشگاه پاتولوژی آناتومیکال آزمایشگاه تشخیص مولکولی (PCR کیفی و کمی ) بخش IHC بخش HPLC بانک خون ایمونوهماتولوژی گروه خدمات درمانی عرفان سلامت این افتخار را دارد که کلیه آزمایش هایی را که در مراکز مختلف انجام می شود با حفظ کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید.

روند انجام آزمایش

ابتدا با شماره تلفن 72948-021 تماس حاصل فرمائید. بعد  از صحبت با کارشناسان عرفان سلامت پزشک مربوطه برای انجام نمونه گیری در منزل به خانه یا محل کار شما اعزام خواهد شد. نمونه مورد نظر با تمهیدات لازم به آزمایشگاه تخصصی و فوق تخصصی عرفان که از مدرن ترین دستگاه های اتوماتیک بهره می برد منتقل شده و بعد از آزمایش بر روی نمونه گرفته شده نتایج در کوتاه ترین زمان برای شما واتس آپ یا تلگرام خواهد شد. شما همچنین می توانید نتایج مربوطه را به صورت آنلاین از سایت مشاهده کنید. کارشناسان عرفان سلامت آماده ارائه هرگونه مشاوره در خصوص نتایج آزمایش شما هستند. با یک تماس با کارشناسان ما، هرگونه ابهام در جواب آزمایش خود را برطرف کرده و به پزشک متخصص مربوطه جهت دستیابی به سلامتی کامل معرفی شوید.
راهنمای اپلیکیشن

راهنمای اپلیکیشن

اپلیکیشن عرفان سلامت امکان سفارش دامنه وسیعی از خدمات درمانی را بصورت شبانه روزی برای شما و عزیزانتان فراهم می سازد. در هر زمان از شبانه روز می توانید فقط با کلیک بر خدمت مورد نیاز خود یا عزیزانتان سفیر سلامت ما را به محل مورد نظرتان فرا بخوانید و لذت بهبودی در منزل را تجربه کنید.

021-72948 پاسخگویی شبانه روزی