پرستاری از کودک در منزل

 

یادگیری کودک از بدو تولد آغاز میشود. تمامی تعاملات کودک با والدین، اطرافیان و مراقب خود به تجربه های کودک می افزاید و مغز را که با سرعت در سالهای اول زندگی در حال رشد است، تحت تاثیر قرا میدهد.

تعاملات دروان کودکی بر چارچوب رفتاری و فکری کودک موثر بوده و روند موفقیت آنها در بزرگسالی را تحت تاثیر قرا میدهند. اگرچه به نظر میرسد نوزادان فقط به خواب کافی و شیر خوردن و تعویض پوشک نیاز دارند، اما باید بدانیم که آنها در هر لحظه در حال یادگیری هستند.

این یادگیری از طریق دیدن حالت صورت و شنیدن صدای صحبت مراقبین کودک اتفاق می افتد و کودک نیز به آنها پاسخ میدهد. بعد از والدین، معلم و مربیان کودک مهمترین نقش را تربیت و استعدادیابی و موفقیت کودک به عهده دارند. بنابراین استفاده از مراقبین متخصص در زمینه تربیت و مراقبت از کودک میتواند تاثیر به سزایی بر رشد شناختی کودک داشته باشد.

 

روز جهانی رادیولوژی

 

داشتن اوقات فراغت از دیگر فواید استفاده از این خدمات است. برخی موارد والدین تمام وقت به نگهداری از کودک خود میپردازند اما ممکن است برای مسافرت کاری و یا رفع خستگی نیاز به کمک فردی قابل اعتماد و اشنا به نیازهای کودک دارند. در این مواقع کمک ساعتی و یا چند روزه موقت نیز میتواند به رفع خستگی مادر و یا رسیدگی به امور معوقه والدین کمک کند. از فواید مراقبت با کیفیت بالا و مقرون به صرفه تاثیر اقتصادی آن است.

کمک گرفتن از خدمات مراقبتی – پرستاری کودک متخصص این امکان را به والدین می دهد که در اجتماع حضور فعال  و شغل خود را حفظ کنند. همچنین امنیت شغلی والدین را تضمین میکند. از دیگر فواید استفاده از خدمات مراقبتی – پرستاری کودک تاثیر اجتماعی آن است. تحقیقات نشان میدهد دسترسی به این خدمات برای چندین دهه سرمایه اجتماعی را از طریق کاهش هزینه های درمانی، کاهش میزان جرم در جامعه، کاهش اختلالات روانی در دوران بزرگسالی ذخیره میکند.

حضور مراقب یا پرستار کودک در منزل همراه با والدین یک تیم مراقبتی را تشکیل میدهد. وقتی مراقب کودک درخانه حضور دارد والدین به ویژگی های شخصیتی او پی میبرند و برای تربیت کودک میتوانند با هم همکاری داشته باشند.

 

گروه خدمات عرفان سلامت

سوالات متداول

اعضای تیم پشتیبانی ما با تیکه بر دانش فنی در زمینه های ارائه نوین پزشکی و تشخیصی پاسخگوی سوالات شما می باشند.

01. آیا پرستاران شما آموزش دیده برای ارائه خدمات در منزل هستند؟

بله پرستاران این مجموعه با مدرک دانشگاهی معتبر استخدام شده و استعلامات لازم در خصوص اصالت مدارک و سابقه کار ایشان در بیمارستانها اخذ شده است.

02. پروسه دریافت خدمات چگونه است و این پروسه چقدر زمان بر است؟

شما می توانید با ورود به اپ عرفان سلامت خدمات مورد نیاز خود انتخاب کنید و یا با شماره سامانه تلفنی ما به صورت شبانه روزی خدمات مطلوب خود را سفارش دهید و نیروهای ما طی 3 الی 5 ساعت در منزل شما حضور خواهند داشت.

03. آیا امکانات لازم جهت نگهداری بیمار با شرایط ویژه ر دارید؟

این مجموعه با بهره گرفتن از تجهیزات کامل بیمارستانی، دستگاهای مورد نیاز و همچنین نیروی مجرب و آموزش دیده در خصوص نگهداری بیماران با وضعیت ویژه، آماده نگهداری بیمار شما در منزل می باشد.

04. انتخاب پزشک متخصص چگونه انجام می شود؟

این مجموعه با بهره گرفتن از تجهیزات کامل بیمارستانی، دستگاهای مورد نیاز و همچنین نیروی مجرب و آموزش دیده در خصوص نگهداری بیماران با وضعیت ویژه، آماده نگهداری بیمار شما در منزل می باشد.

05. نحوه ارتباط با پشتیبانی مجموعه چگونه است؟

به محض تماس با مشاورین ما با توجه به شرح حال شما، پزشک با تخصص لازم در خصوص بیماری شما معرفی گردیده و هماهنگیهای لازم جهت ارسال پزشک به منزل و ویزیت شما صورت خواهد گرفت.

نظرات کاربران

نظرات و پیشنهادات خود را در ارتباط با خدمات عرفان سلامت با ما در میان بگذارید .

*
*
*
*

کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی پیام های شما خواهند بود .

021-72948 پاسخگویی شبانه روزی